تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - مهاجرت به مالتا
تاریخ : شنبه 5 اسفند 1396 | 10:10 ق.ظ | نویسنده : موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی
مهاجرت به مالتا


کشور مالتا کشوری با آب و هوای مدیترانه ای در جنوب اروپاست . مردم این کشور عموما به زبان مالتی و انگلیسی صحبت می کنند و مذهب اکثریت آنها کاتولیک می باشد . این کشور یکی از کشورهای جذاب برای توریست ها نیز به شمار می آید و واحد پول رسمی آن یورو است .

مزایای مهاجرت به مالتا به اختصار عبارتند از :

  1- عضویت شینگن و امکان سفر بدون اخذ ویزا به سایر کشورهای اروپا
  2- رعایت استاندارد های بین الملی در این کشور
  3- مالیات به صرفه
  4- رفاه اجتماعی و شرایط آب و هوایی مناسب 
  5- امکان اخذ اقامت دائم و پاسپورت این کشور
  
مهاجرت تحصیلی به مالتا : یکی از روش های مهاجرت به مالتا روش ویزای تحصیلی و سپری کردن دوره های لیسانس ، فوق لیسانس ، دکتری و دوره زبان می باشد . برای ورود از این طریق شما باید حداقل دارای مدرک زبان مربوطه و دیپلم باشید ؛ البته امکان یادگیری زبان انگلیسی در کالج های اموزش زبان این کشور نیز فراهم است. 

مهاجرت کاری : اخذ ویزای کاری مالتا به این شکل است که شما باید از کارفرما در این کشور دعوتنامه دریافت کنید (باتوجه به قوانین ثبت آگهی در اتحادیه اروپا) و البته تمکن مالی هم اثبات کنید .

مهاجرت از طریق ازدواج : سیستم تابعیت کشور مالت خون است و باتوجه به تصویب قوانین جدید در این کشور فرد می تواند درصورت ازدواج با تبعه این کشور پس از گذشت 5 سال از ازدواج اقامت دائم دریافت نماید .

مهاجرت سرمایه گذاری و ثبت شرکت : به سه طریق میتوان از روش سرمایه گذاری وارد مالت شد :

  1- سرمایه گذاری 250 هزاریورویی قابل برگشت
  2- سرمایه گذاری 100 هزار یورویی بلاعوض
  3- خرید یا اجاره ملک

برچسب ها: مهاجرت، مهاجرت مالتا، مالتا، مهاجرت تحصیلی به مالتا، مهاجرت کاری به مالتا، سرمایه گذاری در مالتا، مهاجرت اروپا،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی