تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - مهاجرت به ایتالیا
تاریخ : شنبه 12 اسفند 1396 | 11:19 ق.ظ | نویسنده : موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی
مهاجرت به ایتالیا

فرهنگ بالا ؛ امکانات مناسب و پیشرفته سطح بالای تحصیلات و زندگی استاندارد باعث تمایل افراد زیادی برای مهاجرت به این کشور شده است ؛ ایتالیا در جنوب اروپا واقع شده و شهر رم بعنوان پایتخت آن شناخته می شود . زبان رسمی آنها ایتالیایی بوده و 90 درصد مردم این کشور پیرو دین مسیحیت هستند . واحد پول آنها یورو بوده و دارای جذابیت های توریستی بسیاری نیز هست . 

مهاجرت کاری به ایتالیا : اخذ ویزای کاری اروپا مانند اکثر کشورهای اروپایی از طریق یشنهاد شغلی کارفرما صورت می گیرد و کمی دشوار می باشد و البته اگر شما در ایتالیا دانشحو باشید روال بسیار ساده تری را طی خواهید کرد . 

مهاجرت تحصیلی : ساده ترین راه ورود به ایتالیا تحصیل در ایتالیاست ؛ دارا بودن مدرک دیپلم و کسب نمره قبولی در ازمون ورودی ایتالیا لازمه وزود به این کشور از این طریق است .

مهاجرت به طریق ازدواج : شما می توانید از راه ازدواج با اتباع ایتالیایی و البته طی مراحل لازم وارد این کشور شوید . ازدواج شما باید رسمی باشد و در کلیسا به ثبت برسد . همچنین شهادت بستگان طرفین ازدواج هم جهت واقعی بودن ازدواح الزامی است .

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری : شما با خرید ملک یا ثبت شرکت در ایتالیا می توانید به این کشور مهاحرت کنید . ایتالیا مبلغ خاص یا شرایط خاصی را برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت مشخص نکرده است ولی طرح شما باید باعث سودآوری یا کارآفرینی در ایتالیا شود . 

مهاجرت از راه تولد : سیستم تابعیت ایتالیا براساس خون است و فرزند مطابق تابعیت پدر و مادر تابعیت خویش را دریافت می نماید . 


روش پناهندگی : این روش بسیار غیر قابل اعتماد و پرخطر است و به هیچ وجه توصیه نمی شود .
 
برچسب ها: ایتالیا، مهاجرت به ایتالیا، تحصیل در ایتالیا، کار در ایتالیا، زندگی در ایتالیا، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی