تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - مهاجرت به اتریش
تاریخ : شنبه 12 اسفند 1396 | 12:38 ب.ظ | نویسنده : موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی

مهاجرت به اتریش


میتوان گفت به اعتقاد بسیاری از صاحب نظران موضوع مهاجرت ، اتریش مناسب ترین گزینه مهاجرت به اروپاست . وین پایتخت اتریش است و آب و هوای اکثر شهرهای اتریش در تابستان معتدل و مرطوب و در زمستان بسیار سرد است . زبان اصلی اتریش آلمانی است . واحد پول آنها یورو بوده و مذهب اصلی مردم اتریش مسیحیت است . در حال حاضر و در سال های اخیر اتریش جزو امن ترین کشور های دنیا بوده است . 

ویزای کار اتریش : اخذ ویزای کاری اتریش بصورت جستجوی کار می باشد . در این طریق شما اجازه حضور به مدت 6 ماه در خاک اترش را دارید تا بتوانید کار پیدا کنید . درصورت یافتن کار پس از 4 سال می توانید اقامت دائم را کسب کنید . متخصصان ؛ کارآفرینان ؛ کارگران کارامد و فارغ التحصیلان اتریش این نوع مهاجرت را از دست ندهند !

ویزای تحصیلی اتریش : تحصیل در اتریش انتخاب بسیاری از متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی در ایران است . تحصیل رایگان ؛ هزینه های پایین ؛ رعایت استاندارد های آموزشی و امکانات مناسب دلیل این انتخاب است . مدرک دیپلم ، تسلط نسبی به زبان آلمانی و ارائه ریز نمرات از مهمترین مدارکی است که برای آغاز کار شما الزامی است . 

مهاجرت از راه ازدواج : این روش هم از روش های مرسوم مهاجرت است که درصورت ازدواج با اتباع اتریشی می توانید پس از سه سال اقامت دائم اتریش را دریافت نمایید . 

مهاجرت از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری : این روش از راه های دشوار ورود به اتریش محسوب می شود که شما برای ثبت شرکت در اتریش باید ابتدا از طریق کار یا تحصیل وارد اتریش شده و شرکت خود را ثبت کنید . راه دوم ، سرمایه گذاری سنگین سه میلیون یورویی است ؛ در این روش شما باید سه میلیون یورو از روش قانونی وارد چرخه اقتصادی اتریش کرده و پاسپورت اتریشی خود را کسب نمایید . 

مهاجرت از طریق تمکن مالی یا بازنشستگی : در این روش شما باید اثبات کنید که توانایی کسب درامد و تامین هزینه های زندگی در اتریش را دارید . با این روش شما مجاز به اخذ اقامت خواهید شد . برای مشاهده جزئیات به لینک این مطلب در پایین صفحه مراجعه کنید . 

مهاجرت از طریق تولد فرزند : سیستم تابعیت اتریش خون می باشد و فرد می تواند به واسط داشتن پدر یا مادر اتریشی اقامت اتریش را کسب نموده و شهروند اتریش محسوب شود . 

پناهندگی : افراد می توانند به دلیل مشکلاتی از جمله مشکلات سیاسی ، اجتماعی ، قومی ، مذهبی ، نژادی و فشارهای روحی درخواست پناهندگی ارائه کنند که البته روش مناسب و اخلاقی برای امر مهاجرت نیست و همواره درگیر مشکلات خواهید شد . 


برچسب ها: مهاجرت، مهاجرت به اتریش، تحصیل در اتریش، کار در اتریش، اتریش، مهاجرت کاری، زندگی در اتریش،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی