تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - مهاجرت به روسیه
تاریخ : شنبه 12 اسفند 1396 | 05:10 ب.ظ | نویسنده : موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی
      مهاجرت به روسیه       

شاید روسیه به دلایلی از جمله همکاری های سیاسی با ایران یکی از بهترین های مهاجرت برای ایرانیان به شمار آید . روسیه وسیع ترین کشور جهان و دارای دین های متفاوت است . واحد پول روسیه روبل می باشد .

مهاجرت کاری به روسیه : فرد متقاضی یا باید از کارفرمای مقیم روسیه پیشنهاد شغلی دریافت کند یا اینکه توانایی ایجاد کسب و کار خصوصی در روسیه را داشته باشد . البته برای ایجاد اشتغال در روسیه دو شرط لازم است :

1- کسب و کار شما به تایید اداره مهاجرت برسد . 
2- به زبان روسی تسلط داشته باشید.

اخذ ویزای تحصیلی روسیه : دانشگاه های معتبر ، هزینه های زندگی و تحصیل پایین در حدود 12000 یورو در سال شرایط ایده آلی را برای مهاجرت تحصیلی به این کشور فراهم کرده است . متقاضی برای دریافت این ویزا باید درخواست خود را به دانشگاه موردنظر بفرستد و در صورت پذیرش ویزای این کشور را دریافت کنند . 

پناهندگی : این نوع مهاجرت که بسیار پرخظر و ریسکی می باشد شامل دو مرحله است : 

1-پاسخ به سوالات اینترنتی 
2-در صورت تایید شدن در مرحله اول : اعطای گواهی پناهندگی

فرد پس از گذشت 5 سال میتواند درخواست اقامت دائم دهد . 

مهاجرت از طریق فرزند : اخذ اقامت از طریق به سرپرستی گرفتن یک کودک دارای تابعیت روس امکان پذیر است . برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک پایین مطلب مراجعه کنید.

مهاجرت از روش سرمایه گذاری و ثبت شرکت : شما میتوانید با ایجاد یک شرکت در روسیه یا ایجاد شعبه یک شرکت دیگر در روسیه به این کشور مهاجرت کنید . روش دوم مهاجرت ازین طریق روش سرمایه گذاری یک میلیون روبلی است . 

مهاجرت از طریق ازدواج : در این روش متقاضی باید با یک دختر روسی بالای 16 سال ازدواج نماید و تابعیت کسب کند ؛ اما باید در بهترین شرایط 4 سال صبر کند!
برچسب ها: مهاجرت به روسیه، روسیه، تحصیل در روسیه، کار در روسیه، مهاجرت، مهاجرت ازدواج،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی