تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - مهاجرت تحصیلی به فنلاند
تاریخ : شنبه 18 فروردین 1397 | 10:56 ق.ظ | نویسنده : موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی
مهاجرت تحصیلی به فنلاندکشور فنلاند در شمال اروپا واقع شده است و حدود 5میلیون نفر جمعیت دارد ؛ پایتخت این کشور هلینسکی است و مورد توجه بسیاری از ایرانیان برای تحصیل و مهاجرت قرار گرفته است . واجد پول فنلاند یورو می باشد و زبان رسمی این کشور فنلاندی است . اولو ، کایانی ، یوئنسو و میکی از شهرهای مهم فنلاند هستند . برای مهاجرت تحصیلی باید هم شرایط تحصیلی و هم هزینه های زندگی را باید مدنظر قرار دهید ؛ هزینه های ماهیانه زندگی در شهرهای مهم فنلاند که شامل مسکن ، خوراک ، پوشاک و هزینه های جانبی است حدود 800 یورو می باشد . این هزینه ها از طریق کار پاره وقت دانشجویی در فنلاند قابل جبران است . 

شرایط تحصیل در فنلاند 

مقطع کارشناسی : دودسته دانشگاه در این مقطع وجود دارد : دانشگاه های معمولی و علمی کاربردی ؛ دوره کارشناسی در دانشگاه های معمولی 4 سال می باشد . مدرک دیپلم و قبولی در آزمون ورودی از ملزومات پذیرش این دانشگاه هاست . دانشگاه های علمی کاربردی بیشتر به امور عملی و فنی حرفه ای می پردازند . شرط ورود به این دانشگاه ها نیز داشتن دیپلم از دبیرستان فنی حرفه ای و قبولی در آزمون ورودی است ؛ زبان تدریس در فنلاند ، فنلاندی است .

شرایط تحصیل در ارشد : برای پذیرش ارشد شرط معدل 14 بوده و گپ تحصیلی باید 5 سال باشد . تحصیل به زبان انگلیسی امکان پذیر است و بورسیه نیز به دانشجویان اختصاص می دهند . 

دکتری در فنلاند : باید برای پذیرش مدرک کارشناسی ارشد از یکی از دانشگاه های دولتی یا آزاد ایران با حداقل معدل 15 داشته باشید ؛ تحصیل این مقطع رایگان و به زبان انگلیسی انجام پذیر است .

دانشگاه ها در فنلاند : دانشگاه های فنلاند معتبر و با سطح علمی بالا هستند ؛ این دانشگاه ها شرایط خاص خود را برای پذیرش دارند . دانشگاه های هلسینکی ، لاپلند و اولو از دانشگاه معروف این کشور هستند . ضمنا توجه داشته باشید مدرک زبان برای فنلاند الزامیست ، پس از تحصیل نیز امکان اخذ اقامت دائمی وجود دارد . برچسب ها: مهاجرت، مهاجرت تحصیلی، تحصیل در فنلاند، مهاجرت فنلاند، فنلاند، دانشگاه های فنلاند، بورسیه تحصیلی فنلاند،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی