تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - مهاجرت تحصیلی به مجارستان
تاریخ : شنبه 18 فروردین 1397 | 04:08 ب.ظ | نویسنده : موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی
مهاجرت تحصیلی مجارستانمجارستان به پایتختی بوداپست در اروپای مرکزی واقع شده است و مردم این کشور به زبان مجاری تکلم می کنند . فورینت واحد پول مجارستان است . دانشگاه های مجارستان سه مقطع کارشناسی ، ارشد و دکتری را پوشش می دهند ؛ سال تحصیلی مجارستان از سپتامبر آغاز شده و تا ژوئن ادامه می یابد . مدارک تحصیلی این کشور از فرایند بولونیا پیروی می کنند و کاملا استاندارد و معتبر هستند . 

سیستم آموزشی مجارستان : از چهار بخش تشکیل می شود :

تحصیلات کالج - تحصیلات دانشگاهی - تحصیلات فنی حرفه ای - دوره های دکتری

مدارک مورد نیاز برای پذیرش تحصیلی مجارستان : مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی - ریزنمرات این دو مقطع - قبولی آزمون ورودی - سطح عالی زبان انگلیسی - پرداخت هزینه ورودی - پاسپورت معتبر

مدارک زبان مورد نیاز مجارستان برای پذیرش تحصیلی :
 
مقطع کارشناسی : آیلتس 5 تا 6  //  تافل 60 تا 80
مقطع کارشناسی ارشد : آیلتس 5/5 تا 6/5   //   تافل 70 تا 90

هزینه های تحصیل در دانشگاه های مجارستان : مجارستان کشور نسبتا ارزان قیمتی است . بعنوان مثال شهریه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان جزو گرانترین رشته ها با  حدود 16 تا 18 هزار یورو می باشد . 

دانشگاه های مجارستان : این کشور دارای 60 موسسه آموزش عالی است ؛ 6 دانشگاه آن جزو دانشگاه های برتر QS است . 
دانشگاه های برتر مجارستان عبارتند از : دانشگاه سگد ، دانشگاه اوتوش لورند ، کوروینوس ، کوروینوس بوداپست ، اقتصاد و فناوری . 

هزینه زندگی در مجارستان : حداقل هزینه زندگی برای یکماه در مجارستان 520 یورو است که البته به نحوه زندگی دانشجو نیز دارد .


برچسب ها: مهاجرت، مهاجرت مجارستان، مجارستان، تحصیل در مجارستان، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت تحصیلی مجارستان،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی