تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - شرایط پذیرش دانشگاه های دندانپزشکی در کانادا

شرایط پذیرش دانشگاه های دندانپزشکی در کانادا 


برای تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در کانادا ، بعضی از دوره های آموزشی پیش دندانپزشکی ( ریاضی و علوم ) وجود دارد که قبل از ثبت نام در دندانپزشکی باید تکمیل شود . با این حال ، زیست شناسی و فیزیک پیشرفته معمولا مورد نیاز نیست . از آنجا که این الزامات در هر دانشگاه متفاوت است ، ضروری است که با دانشگاه انتخابی خود برای تعیین شرایط پذیرش دانشگاه های دندانپزشکی کانادا تماس بگیرید .

شما باید بدانید که یکی از نیازهای پذیرش برای همه دانشکده های دندانپزشکی کانادا ، شرکت در آزمون دندانپزشکی ( DAT ) است . DAT توسط انجمن دندانپزشکی کانادا ( CDA ) برگزار می شود تا توانایی های علمی عمومی ، درک اطلاعات علمی ، درک دو بعدی و سه بعدی بصری و مهارت های دستی را ارزیابی داوطلبان را ارزیابی کند .

در حالی که تمام دانشکده های دندانپزشکی کانادا ، از متقاضیان میخواهند که نمره این آزمون را برای پذیرش ارائه دهند ولی نتایج آزمون فقط یک عامل در ارزیابی پتانسیل پذیرش یک متقاضی است .

ادامه مطلب را در اینجا بخوانید


هزینه زندگی دانشجویی در کانادا
طبقه بندی: تحصیل پزشکی و دندانپزشکی،  مهاجرت تحصیلی، 
برچسب ها: مهاجرت، تحصیل دندانپزشکی در کانادا، تحصیل در کانادا، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا، مهاجرت به کانادا، مهاجرت تحصیلی، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی،  
دنبالک ها: هزینه تحصیل پزشکی در کانادا، شرایط پذیرش دانشگاه های پزشکی کانادا، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی