تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - بازار کار رشته حقوق در کانادا
تاریخ : پنجشنبه 4 مرداد 1397 | 04:00 ب.ظ | نویسنده : موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی

بازار کار رشته حقوق در کانادادر کشور کانادا فعالیت در شغل هایی که با سلامت یا اموال مردم ارتباط دارند منوط به گرفتن یک سری مجوزها یا عضویت در انجمن های خاصی است که به این گونه فعالیت ها نظارت می کنند . از این نمونه می توان به وکلا اشاره نمود . معمولاً در ارتباط با حرفه ی وکالت به این کانون ها Law Society می گویند . دراین خصوص عضویت در کانون وکلای استان محل اقامت وکیل الزامی است . بازار کار رشته حقوق در کانادا فقط مشمول وکلاء دعوای نمی باشد بلکه از رده پایین نظیر کار آموز وکالت تا شریک یک دفتر وکالت را شامل می شود .

این شغل دارای طیف وسیعی می باشد که باعث می شود افراد زیادی را جذب خود نماید . موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی راهنمایی های لازم برای افراد فارغ التحصیل رشته ی حقوق جهت مهاجرت کاری به کانادا و بازار کار رشته حقوق در کانادا را در اختیارشان قرار می دهد .

نگاهی به بازار کار رشته حقوق در کانادا

در رابطه با بازار کار رشته حقوق در کانادا می توان گفت متوسط حقوق وکالت ۸۸۰۰۰ دلار در سال می باشد ولی سرعت رشد حقوق بالا نمی باشد و در ۵ سال گذشته ۰٫۱ % رشد داشته است . نرخ رشد حقوق در بازه سال های ( ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ ) ۱۰ % بوده و تعداد افراد شاغل در این حرفه در کشور کانادا ۵۱۲۰۰ نفر می باشد . تغییرات در نرخ شاغلین در این حرفه در بازه ی ( ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ ) ۲۲ % بوده است .


بررسی کامل بازار کار رشته حقوق در کانادا در اینجارشته حقوق در کانادا

طبقه بندی: مهاجرت کاری، 
برچسب ها: مهاجرت، مهاجرت کاری، کار در کانادا، مهاجرت به کانادا، رشته حقوق در کانادا، بازار کار رشته حقوق در کانادا،  
دنبالک ها: امتیاز بندی اسکیل ورکر کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا، ویزای اسکیل ورکر در کانادا، ویزای کار در کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی