تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراینهروقت بحث تحصیل پزشکی و دندانپزشکی به میان می آید ، از اوکراین یکی از مقصدهای پیشنهادی نام برده می شود . استاندارد بالای آموزش در این کشور و هزینه مناسب زندگی و تحصیل از مزایای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین است . در ادامه به جزئیات تحصیل پزشکی در اوکراین می پردازیم . این مقاله به همت مشاوران ارشد موسسه رجبی نگارش شده است . 

زبان تحصیل در اوکراین روسی یا اوکراینی می باشد ولی افراد میتوانند به زبان فرانسوی یا انگلیسی نیز به تحصیل بپردازند . متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین با در بر داشتن مدرک دیپلم متوسطه با معدل کتبی بالای 16 میتوانند وارد دوره های پری مدیکال شوند . به این نکته توجه کنید که اگر مایل به اخذ پذیرش با مدرک دیپلم هستید ، سن شما باید زیر 25 سال باشد . 

اوکراین یکی از کشورهای کم هزینه در اروپاست و ارزانترین گزینه برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اروپا است . هزینه زندگی در اوکراین در حدود 700 تا 800 یورو در ماه است . دانشگاه های اوکراین دارای بیش از 20 سال تجربه آموزشی هستند و در سطح بین الملل نیز بسیار فعال اند . دانشگاه تاراس شفچنکو اوکراین و دانشگاه خارکف از بهترین دانشگاه ها برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین هستند . 
طبقه بندی: تحصیل پزشکی و دندانپزشکی،  مهاجرت تحصیلی، 
برچسب ها: مهاجرت، مهاجرت تحصیلی، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین، تحصیل در اوکراین، مهاجرت به اوکراین، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی