تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستانمجارستان یکی از کشورهای عضو شینگن است که زبان رسمی آن انگلیسی است و این موضوع سبب آن شده که متقاضیان زیادی قصد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان را داشته باشند . مجارستان دارای آب و هوای معتدل و بارانی است و پایتخت این کشور بوداپست است . مدارک تحصیلی این کشور کاملا مورد تائید ایران است . 

همانند ایران و بسیاری از کشورهای دنیا تحصیل تا دیپلم در مجارستان تا 18 سالگی انجام می شود . مجارستان 13 دانشگاه دولتی دارد و با آزمون ورودی دانشجویان را پذیرش می کند . رشته زیست شناسی برای ورود به مجارستان از اهمیت بالایی برخوردارست . برای پذیرش در دانشگاه های کشور مجارستان آیلتس 6.5 الزامیست . 

هزینه های زندگی در مجارستان نسبت به بسیاری از کشور ها در اروپا و آمریکا مناسب تر بوده و و باتوجه به سبک زندگی دانشجو میتواند بسیار به صرفه باشد . بیمه در این کشور اجباری است و حمل و نقل 24 ساعته امکانپذیر است . با در نظر گرفتن هزینه های روزمره مانند غذا ، پوشاک ، حمل و نقل و ... میتوان 600 یورو را برای هرماه زندگی در مجارستان براورد کرد . 

دانشگاه های مجارستان برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی ، از اعتبار بالایی برخوردارند . دانشگاه پچ و سملوایز از معتبرترین دانشگاه های مجارستان هستند . 


برچسب ها: مهاجرت، مهاجرت تحصیلی، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان، تحصیل در مجارستان، مهاجرت به مجارستان،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی