تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور
هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور


تحصیل در سنگاپور میتواند آینده خوبی را برای شما رقم بزند . این کشور از کیفیت بین المللی بالایی برخوردارست و شهرت فراوانی از باب دانشگاه های بین المللی دارد . هزینه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور برای هر دانشگاه متفاوت است . دولت نیز به دانشجویان کمک هایی نیز می کند .

هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور در سال 2018 ؛ 61هزار دلار است . به دانشجویان بیمه دانشجویی نیز تعلق می گیرد . هزینه زندگی در سنگاپور اگر متوسط هزینه های پوشاک ، حمل و نقل ، مخابرات ، مواد غذایی ، شام و نهار و سایر هزینه های روزمره را در نظر بگیریم ، 1200 دلار تا 2 هزار دلار در ماه می باشد . البته هزینه های زندگی به سبک زندگی افراد مربوط است . 

6 دانشگاه ملی در سنگاپور وجود دارد . بزرگترین آنها 30000 دانشجو دارد و 25 امین دانشگاه جهان به حساب می آید . زبان تحصیل در سنگاپور ، انگلیسی است . برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک ادامه مطلب مراجعه کنید . 

طبقه بندی: تحصیل پزشکی و دندانپزشکی،  مهاجرت تحصیلی، 
برچسب ها: مهاجرت، مهاجرت تحصیلی، تحصیل در سنگاپور، تحصیل پزشکی در سنگاپور، هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی