تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در قطر
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در قطرقطر یک کشور مستقل واقع در بخش غربی آسیا است.این کشور با عربستان سعودی مرز زمینی دارد و دریای مدیترانه و خلیج فارس آن را احاطه کرده است. قطر 18 امین کشور کوچک جهان است.

شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در قطر
برنامه ای 6 ساله شامل دروس پزشکی و پیش پزشکی و دروس کارشناسی در علوم انسانی آغاز و با آموزش دروس پزشکی ادامه و در انتها با علوم اولیه و بالینی به پایان می رسد.

مدت زمان تحصیل دندانپزشکی در قطر 5 سال است.قطر علاوه بر موسسات خود دارای دانشگاه های خارجی است. دانشگاه قطر که تنها دانشگاه این کشور است دارای رتبه 7 در منطقه است و در سال 2018در رتبه بندی qs دارای رتبه 349 بود. تحصیل این رشته ها به زبان انگلیسی می باشد . کشورهای عربی مانند عربستان و بحرین برای ورود به این کشور احتیاجی به ویزا ندارند . اما برای بقیه کشورها ممکن است پروسه اخذ ویزا امری دشوار باشد . 

مدرک دانشگاه های قطر در سطح بین الملل بسیار معتبرند . 


برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه فرمایید :
www.rajaby.com/medical-and-dentistry/تحصیل-پزشکی-و-دندانپزشکی-در-قطر/برچسب ها: تحصیل پزشکی و دندانپزشکی، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در قطر، قطر، کشورهای عربی، مهاجرت به قطر، مهاجرت، کار در قطر،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی