تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین

زبان مورد نیاز برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین
حتی اگر زبان اصلی آموزش در دانشگاه های اوکراین روسی و اوکراینی باشد ، باز هم تحصیل در دانشکده های پزشکی به زبان انگلیسی و  زبان  فرانسوی در دسترس است . بنابراین ، برای مطالعه پزشکی در اوکراین ، اکثر دانشجویان خارجی پس از تکمیل یک دوره آمادگی زبان مربوطه ، به روسی یا اوکراینی تحصیل می کنند و یا می توانند به زبان انگلیسی یا فرانسوی تحصیل کنند، دوره های پزشکی  به زبان انگلیسی یا فرانسوی نیز ارائه می شود .

شرایط ورود به دانشگاه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین
علاقه مندان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین با داشتن مدرک دیپلم متوسطه با معدل کل بالای 16در رشته تجربی می توانند در دوره های پریمدیکال ( پادتفک ) شرکت کنند و بعد از یک سال با موفقیت در آزمون ورودی وارد رشته مورد نظر خود شوند .

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین:
دانشگاه تاراس شفچنکو کیف اوکراین
دانشگاه کارازین در شهر خارکف اوکراین

هزینه های تحصیلی برای برنامه های پزشکی و دندانپزشکی به زبان انگلیسی و روسی متغیر است . لازم به ذگر است که طول دوره های پزشکی ۶ سال و دندانپزشکی ۵ سال است .

این کشور با هزینه ارزان زندگی ( به عنوان مثال : محل اقامت : حدود 700 یورو در سال ؛ غذا حدود 150یورو در سال ) و کیفیت آموزش پزشکی ، دانشجویان پزشکی بین المللی را برای تحصیل در خارج به خود جذب می کند .

نکته : برای رشته های دندانپزشکی مبلغی در حدود 150 الی 200دلار بابت متریال دندانپزشکی گرفته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید . 
طبقه بندی: مهاجرت تحصیلی،  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی، 
برچسب ها: مهاجرت به اوکراین، تحصیل در اوکراین، اوکراین، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی