تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - ویزای کاری اتریش
تاریخ : دوشنبه 14 آبان 1397 | 05:37 ب.ظ | نویسنده : موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی


ویزای کاری اتریش
اتریش  ، کشوری است با استانداردهای بالای زندگی ، کشوری است ثروتمند با آب و هوای معتدل ، امن و دارای زیر ساختهای آموزشی عالی ، سطح بهداشت مناسب و از همه مهمتر موقعیت های شغلی فوق العاده

حتما با خود فکر می کنید که چقدر خوب است شما هم کار مناسبی دراین کشور زیبا بیابید و مهاجرت کاری به اتریش را بصورت هدفمند دنبال کنید . ما در این راه با ارائه اطلاعات صحیح یاریتان می کنیم .


انواع ویزای کار دراتریش

1- ویزای کار یکساله : این ویزا فقط مختص یک کار است با یک کارفرمای خاص به مدت یکسال . شما نمی توانید شغل خود را در این یکسال تغییر دهید مگر با اخذ مجوز جدید . بعد از یکسال با درخواست مجدد این مجوز را تمدید کنید یا درخواست ویزای کار دوساله بدهید. 

2- ویزای کار دوساله : این ویزا اجازه کار در ناحیه محدودی از اتریش به شما می دهد اما می توانید در این دوسال شغل خود را عوض کنید . پس از پایان دو سال می توانید مجوز را برای دو سال دیگر تمدید کنید .
 
3- ویزای کار پنج ساله : این یک مجوز کار عالی و نامحدود  برای 5 سال در هر جای اتریش که بخواهید است . 

4- کارت Red- White – Red : یک ویزای کار دو ساله است که به شغل دائم و اقامت دائم برای کارگران ماهر می انجامد . اگر زبان آلمانی می دانید ، سنتان مناسب است و تحصیلات دانشگاهی دارید . قرمز – سفید – قرمز می  شوید . 

5- کارت EU Blue : در این روش کارفرما درخواست کارگر می کند ، اگر در اتریش و اتحادیه اروپا شخص مورد نظر را نیافت می تواند از شما دعوت کند و شما کارت آبی رادریافت می کنید . 

6- ویزای کارگزار : شما نتوانستید هیچیک از روشهای بالا را بدست آورید اما تحصیل کرده و ماهرید . با این مجوز به اتریش بروید و فقط اجازه دارید دنبال کار بگردید اما وقتی اجازه کار دارید که شغلی پیدا کرده و برای کسب مجوز اقدام کنید .
طبقه بندی: مهاجرت کاری، 
برچسب ها: مهاجرت، مهاجرت کاری، کار در اتریش، اتریش، مهاجرت کاری به اتریش،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی