تبلیغات

ابزار منو ثابت

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی - اخذ ویزای کاری قطر
تاریخ : پنجشنبه 1 آذر 1397 | 03:55 ب.ظ | نویسنده : موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی

اخذ ویزای کاری قطر

قطر هم مانند کشورهای خلیج ترکیبی از تکنولوژی و معماری گذشته و قرن 21  و در عین حال ، سنت گرایی است . در قطر روابط قبیله ای بسیار قوی و ریشه های اسلام بسیار پابرجا است . آنها در قدیم تاجر مروارید بودند تا اینکه نفت را کشف کردند و دگرگون شدند . 

اقتصاد قطر تحت کنترل متمرکز دولت قرار دارد . دولت قطر سرمایه گذاری خارجی را به ویژه در زمینه سرمایه گذاری مشترک با شرکای قطر، تشویق می کند و بر آموزش و اشتغال در بخش خصوصی تأکید دارد . مدیران خصوصی شرکتهای قطری اکثرا خارجی و بیشتر انگلیسی هستند . استخدام نیروی کار خارجی توسط وزارت کشور و وزارت کار انجام میشود .

کارفرمایان قطر اجازه در اختیار داشتن گذرنامه های کارکنان خود را ندارند. ویزای قطر یک ماهه است . ویزای کسب و کار یک ماهه می تواند به مدت سه ماه تمدید شود. متقاضیان ویزای کسب و کار باید یک نامه از شرکت حمایت کننده ارائه دهند. الزامات اضافی، مانند چک یا گواهی پلیس، می تواند مورد نیاز باشد. صاحب ویزای کسب و کار در قطر به عنوان صاحب ویزای صادر شده برای همسر و فرزندان خود عمل می کند.

مهاجران کشورهای دیگر و همچنین متقاضیان مهاجرت و اقامت طولانی، باید از طریق وزارت کشور در دوحه درخواست یک ویزا کنند. چند نوع از ویزای کسب و کار در دسترس هستند. یک ویزای تجاری 72 ساعته می تواند پس از ورود صادر شود و 72 ساعت دیگر تمدید شود. 

شهروندی قطر بسیار دشوار است، استانداردهای دستمزد برای کارگران جهت مهاجرت به قطر اجرا نمی شود. گذرنامه هایی که در زمان ورود به شش ماه یا بیشتر معتبر هستند، برای تقریبا تمام مسافران به قطر لازم است. پاسپورت باید حداقل یک صفحه خالی داشته باشد. کارگران در قطر معمولا از هند، پاکستان، بنگلادش، سریلانکا، مصر، فلسطین، اردن و ایران هستند .

مدارس قطر از لحاظ جنسیتی تفکیک شده و زندگی برای زنان در جامعه مرد سلطه قطر سخت تر است اما آنها مهمان نوازی و سخاوت اعراب را دارند.طبقه بندی: مهاجرت کاری، 
برچسب ها: مهاجرت کاری، مهاجرت کاری به قطر، کار در قطر، ویزای کاری قطر، مهاجرت، قطر، مهاجرت به قطر،    • paper | وب ورزش | وب نـــیمــــیـــشن گلکســـی
  • وب وی آی پی دانلود | وب مقالات برونسی